środa, 4 kwietnia 2012

Na własny użytek:)

Jako że sprawdza się u mnie powiedzenie-szewc bez butów chodzi- postanowiłam zrobić sobie parę bransoletek na wiosnę:)
Ten ukradziony czas dla siebie był mi bardzo potrzebny. W dzień czasu właściwie nie mam, niby różnica między dziewczynkami jest 1,5roku, to i tak mam czasem wrażenie,że mam w domu bliźniaczki:) Ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. Skoro udało mi się nieco podziubać:), to dobra nasza- jest progres!:)

Mimo braku wolnego czasu (nie licząc późnych wieczorów bądź mocno wczesnych poranków:)), czuję się znakomicie. Mam mnóstwo werwy! I jakoś mocno poczułam się wyciszona, uspokojona wewnętrznie.Czuję 100% spełnienie. Właśnie teraz:) I piękna się czuję też! Pewnie, czasem spoglądam w lustro i doszukuję się swoich mocno chudzielczych kształtów, jakie to miałam 10 lat temu i ich nie znajduję:), ale mówię sobie tak-kocham swoje ciało,ponieważ dało mi dwoje cudownych dzieci:) A że naprawdę mam czym teraz oddychać i na czym siedzieć? Bosko! Zawsze tak chciałam:)
Wiosna, choć kapryśna, daje mi wielkiego kopa-poranna siłownia (domowa,ale zawsze!:), zmiana fryzury, garderoby:) odkrycie wspaniałej nowej kafejki w pobliżu domu-ogromny wybór kaw wszelakich, sprawia, że jeszcze bardziej chce mi się żyć.
Ile śpię?Coraz dłużej, Natalia budzi się raz na karmienie!:)
Zaczynam kompletować nową literaturę na lato wierząc mocno,że na pewno znajdę czas:)

Jest cudnie,jest cudnie:)
To moje osobiste twory:
 Bransoletka modułowa ceramiczna, urzekły mnie totalnie te wzory!
 Słodka baby doll, czemu nie?:)
 Duża, efektowna ceramika.

Za chwilę Wielkanoc. W tym roku spędzana wreszcie u siebie w domu! Bez wizyt u rodziców, teściów, czas już na święta, podczas których ja jestem gospodynią:)
Oczywiście skłamałabym pisząc, że wszystko przygotuję sama (moje obie mamy pomogą, kochane,nieocenione!:)). Jednakże swoje menu już kompletuję-baby drożdżowe i cytrynowe, faszerowane jajka, sałatki, pieczyste:)

Tak więc Kochani Moi,życzę Wam Wesołego Alleluja, spokojnych i radosnych świąt!

Wasza Ewa

2 komentarze:

ARTYSTKA26 pisze...

Piękne te bransoletki:)
Mi najbardziej podoba się ta pierwsza i druga:))

No to fajnie, że powoli znajdujesz chwilkę czasu dla siebie, ja niedługo też będę mieć drugą córeczkę, więc nieprzespane noce- znowu przede mną:))

Anonimowy pisze...

druga mi się najbardziej podoba :)

 
Copyright 2012 Uroczysko Filomenki. Powered by Blogger
Blogger by Blogger Templates and Images by Wpthemescreator
Personal Blogger Templates